وکیل قرارداد

ژانویه 17, 2020 22:49

نویسنده : محمد عالی خانی
وکیل پایه یک دادگستری
متخصص در قراردادها
قراردادها همواره از حساسیت بالایی در بین مردم برخوردارند . بسیاری از افراد در انجام کارهای مختلف اقدام به انعقاد قرارداد می کنند . امروزه بسیاری از اقدامات اشخاص در خصوص رفع نیازها از طریق یک قرارداد صورت می گیرد . کلمه قرارداد به معنی یک توافق الزام آور است که شامل خرید و فروش و بسیاری از توافقات اشخاص می شود . با این حال در برخی موارد اشخاص طرف قرار داد به مشکل می خورند . افراد برای حل مشکل می توانند از وکیل قراردادها استفاده کنند.

قراردادها

برای انجام کارهای مختلف افراد می توانند از انواع قراردادها استفاده کنند. برای این که قرارداد به نتیجه مطلوب و مورد انتظار برسند، باید حتما در تنظیم متن قرار داد نکات حقوقی بسیاری را رعایت کرد . تنها در صورت استفاده از وکیل قراردادها می توان یک متن استاندارد برای قراردادها تنظیم کرد. از این رو برای تنظیم قرارداد بهتر است به وکیل قراردادها مراجعه کنیم و از ایشان راهنمایی بگیریم. چرا که تنظیم انواع قراردادهای ملکی، مشارکت در ساخت و فروش ساختمان، قراردادهای تجاری و قراردادهای مربوط به شرکت ها هر کدام دارای پیچیدگی های خاص خود می باشند . تنها وکیل قراردادها بر این پیچیدگی ها تسلط و اشراف دارد.

وکیل قراردادها

در اکثر موارد به دلیل عدم آشنایی افراد با چهارچوب های قانونی قرار داد و عدم مشاوره با وکیل قراردادها اغلب سبب ایجاد ضررهای جبران ناپذیری برای طرفین قرار داد می شود . برای رسیدگی به آن و احقاق حقوق باید سال ها در دادگاه دوندگی داشت . از این رو با مشاوره یکی دو ساعته با وکیل قراردادها می تواند از خسارت و آسیب های احتمالی آن پیش گیری کرد.

ویژگی های وکیل قرارداد

وکیل قراردادها وکیلی است که در زمینه امور مربوط به قراردادها از دانش و تخصص لازم برخوردار است . دارای تجربه و مهارت لازم در انواع قراردادها می باشد. از این رو وکیل قراردادها می تواند همه تضامین لازم را در خصوص ابعاد قرارداد در متن آن بگنجاند . همچنین زمینه های جلوگیری از تخطی و پیگیری آن را فراهم آورد. قراردادی که توسط وکیل قراردادها تنظیم می شود سبب می گردد که خود وکیل ضمانت و گارانتی آن شود. چرا که اگر قرارداد به مشکلی به خورد و نسبت به قرارداد دعوی مطرح گردد خود وکیل قراردادها موظف به دفاع از آن می باشد. از این رو، در مواردی که امضاء قرارداد نیاز به مشاوره دارد بهتر است حتما قبل از امضاء با وکیل قراردادها مشورت کنید.

رفتن به نوار ابزار